وبلاگ

بررسی راه‌حل‌های سیمانتک Endpoint

بررسی راه حل های نرم افزار Symantec Endpoint Security:

نرم افزار Symantec Endpoint Security برای کاربر یکی از یکپتارچه ترین و کاملترین پلتفرم‌های امنیتی را عرضه می دارد. به عنوان یک پیش فرض این نرم افزار هیبریدی (چند گانه) و بر اساس راه حل ها و ساختار Cloud می‌تواند، از کلیه دیوایس‌های کلاسیک شبکه مانند کامپیوترها، سرورها و موبایل‌ها محافظت نماید. همچنین امکان حفاظت یکپارچه بین کاربری (Interclock) را در سطوح مختلف شبکه جهت تصمیم گیری بهتر و بهینه‌تر ادمین فراهم می‌نماید.سیستم یکپارچه بر اساس سرویس Cloud امکان مدیریت ساده، شناخت حملات و پاسخ به آن ها را در Endpoint (نقطه نهایی یا کاربر نهایی) را به سرعت و دقت فراهم می سازد.

سیمانتک یک Endpoint بی رقیب و یکتا برای سازمان شما:

نرم افزار سیمانتک جهت جلوگیری از نفوذ به شبکه کلاسیک (مانند کامپیوتر و موبایل و …) سازمان شما، سه مرحله از بهترین مراحل حفاظت را انجام می‌دهد:

1- قبل از حمله Pre-Attack

2- حین حمله Attack

3- بعد از حمله Post-Attack

سیمانتک از هر گونه رخنه و نفوذ قبل از هر کند و کاوی به صورت تمام عیار جلوگیری می‌نماید. آنالیز پیچیده حملات و تطابق آن با رفتارهای قانونی و تعریف شده در الگوریتم و ساختار آنتی ویروس از هرگونه حرکت جانبی و خارج از اصول تعریف شده، به صورت مداوم جلوگیری می‌نماید.

* کاهش سطوح حمله

شرکت Symantec، نوع Endpoint فعالی را عرضه می‌کند که با کاهش حملات سطحی بر اساس سیاست‌های پیشرفته کنترلی و تکنولوژی اسکن دائمی، جلوی هر گونه پیکربندی اشتباه و آسیب‌پذیری را می‌گیرد که این می‌تواند شامل کلیه Active Directoryها و وسایل (Device) موجود در شبکه می‌باشد. با کاهش حملات سطحی (Surface Attack) بسیاری از تاکتیک‌ها و تکنیک‌ها، مقابله آن واحد (درجا، فوری – in-place) افزایش می‌یابد و قدرت نفوذ به Endpoint شما به حداقل (کمترین حالت ممکن) می‌رسد. لطفا جهت دریافت اطلاعات فنی با واحد مهندسی فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + ده =