وبلاگ

تست و بررسی راهکارهای DLP سیمانتک در آزمایشگاه Symantec

 

بدون تایید آزمایشگاه های Symantec هیچ نوع فن آوری و نوآوری مورد تایید نیست!

 

رهبر تیم تحقیق و توسعه سیمانتک تشخیص از دست دادن دیتا Symantec، معتقداست، که نوآوری در تشخیص خطاهای DLP در برآوردن نیازهای مداوم مشتریان در پیشگیری از از دست دادن داده ها بسیار کلیدی است. برای کمک به مقابله با چالشی که مشتریان Symantec با آن روبرو هستند و توسعه نسل بعدی فناوری‌های تشخیص DLP، ویژگی‌ای به نام «آزمایشگاه‌های نوآوری DLP» منتشر کرده‌ایم.

 

نوآوری در Symantec DLP یک تلاش مسترم می باشد و با درجه بالایی از تاکید بر اعتبارسنجی داده ها پیش می رود. اگر واقعاً می‌خواهیم مشکل کاربر DLP را حل کنیم، باید قابلیت استفاده و کارایی نوآوری‌های خود را در دنیای واقعی تأیید کنیم.

برای ارزیابی کارآیی یک نمونه اولیه، را باید راه اندازی و مورد تست قرار داد. Recall Gain تعداد حوادث از دست دادن داده شناسایی شده است که فناوری های موجود نتوانسته اند آنها را شناسایی کنند. به طور مشابه، نرخ‌های مثبت کاذب را برای نمونه‌های اولیه خود اندازه‌گیری می‌کنیم تا مطمئن شویم که برای اصلاح‌کننده‌های نفوذ در سیستم ، بیش از حد پر مخاطره نیست. نرخ های مثبت شناسایی حملات بالا،  می تواند به طور قابل توجهی مانع پذیرش فناوری های جدید DLP شود، هرچند که آنها پیچیده باشند. بنابراین پرداختن به مسائل مثبت غیر لازم (کاذب) در مراحل اولیه نمونه اولیه مهم است.

 

 

آزمایشگاه های نوآوری DLP به سیمانتک اجازه می دهد تا معیارهای فوق را برای نمونه های اولیه مستقر شده DLP اندازه گیری کند، در حالی که حفظ حریم خصوصی کامل داده های کاربر در دنیای واقعی در حال پردازش است. فقط کاربر می تواند داده های حساس بالقوه پردازش و ضبط شده در “رویدادهای” تولید شده توسط نمونه های اولیه را ببیند. سپس آنها می توانند این رویدادها (حملات) را به عنوان یک رویداد مثبت غیر واقعی یا مثبت واقعی در نظر بگیرند.

 

بازخورد کاربر که از طریق آزمایشگاه های نوآوری DLP دریافت می شود، مهندسان محقق ما را قادر می سازد تا به سرعت اجرای نمونه اولیه خود را تکرار و تنظیم کنند. این کمک می کند تا زمان توسعه کلی برای ویژگی های تشخیص DLP از مفهوم تا تولید کوتاه شود. با این حال، بهترین بخش این است که تضمین می‌کند ویژگی‌هایی که ارسال می‌کنیم در حال حاضر برای حل مشکلات مشتری در دنیای واقعی ثابت شده است. این چیزی است که من بسیار هیجان زده هستم. با DLP Innovation Labs، ما یک جهش دیگر به جلو در تسریع نوآوری برداشته ایم.

 

اگر کاربر Symantec DLP هستید، می‌توانید درباره آزمایشگاه‌های نوآوری DLP، نمونه‌های اولیه مختلفی که در حال اجرا هستیم، و نحوه مشارکت شما در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

برای تست نرم‌افزار DLP (پیشگیری از نشت داده‌ها) در آزمایشگاه‌های شرکت سیمانتک، ابتدا یک محیط آزمایشی ایجاد می‌شود که شبیه به محیط عملیاتی واقعی باشد. سپس نرم‌افزار DLP نصب و پیکربندی می‌شود تا سیاست‌های امنیتی مختلف را شبیه‌سازی کند. در طول تست، داده‌های حساس (مانند اطلاعات مالی، شخصی و محرمانه) به صورت کنترل شده به گردش درمی‌آیند تا نرم‌افزار توانایی شناسایی و جلوگیری از نشت این داده‌ها را ارزیابی کند. همچنین، آزمون‌هایی برای بررسی واکنش نرم‌افزار در برابر تهدیدات داخلی و خارجی انجام می‌شود. نتایج این آزمون‌ها تجزیه و تحلیل شده و بر اساس آن‌ها، بهبودها و تنظیمات لازم در نرم‌افزار اعمال می‌شود تا اطمینان حاصل شود که DLP به طور مؤثر و کارآمد از داده‌ها محافظت می‌کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 1 =