وبلاگ

AV-TEST امنیت Endpoint Symantec را با دو جایزه برای سال 2023 به رسمیت شناخت!

سیمانتک موفقیت را در بیستمین سالگرد AV-Test جشن گرفت

 

در آخرین دوره ارزیابی AV-TEST 2023، Symantec Endpoint Protection (SEP) تنها محصولی است که برنده جوایز معتبر بهترین محافظت و بهترین محافظت پیشرفته از AV-TEST شده است.

 

SEP بار دیگر هزاران نمونه مخرب را که از تهدیدات دنیای واقعی و منابع دیگر گرفته شده بودند متوقف کرد. در منظره ای که تعداد کمی می توانند ادعای چنین شاهکاری را داشته باشند، SEP تک تک این تهدیدها را مسدود کرد. این سابقه اثبات کننده قابلیت اطمینان و اثربخشی SEP در محافظت در برابر تهدیدات سایبری در حال تحول است.

 

کسب جایزه بهترین حفاظت بار دیگر بر قابلیت های دفاعی بی نظیر SEP تاکید می کند. علاوه بر این، راه حل سیمانتک مفتخر به دریافت جایزه بهترین محافظت پیشرفته شد، که بر توانایی آن در دفع حملات پیچیده و چند مرحله ای درست از نقطه دسترسی اولیه تاکید دارد.

از آنجایی که AV-TEST بیستمین سالگرد و سیزدهمین مراسم اهدای جوایز خود را در سال 2024 جشن می گیرد، این سال نقطه عطفی برای آزمایش و صنعت امنیت سایبری به عنوان یک کل است. در طول دو دهه گذشته، AV-TEST شهرت خود را به عنوان یک مرجع قابل اعتماد در ارزیابی راه حل های امنیتی تثبیت کرده است.

سیمانتک مشتاقانه در ارزیابی‌های AV-TEST و سایر آزمایشگاه‌های معتبر شرکت می کند تا قدرت Symantec Endpoint Security را به نمایش بگذارد. ما به سیمانتک به قابلیت‌های حفاظتی خود که در طول سال‌ها نوآوری و تخصص ارتقا یافته است، اطمینان داریم.

Maik Morgenstern، مدیر عامل AV-TEST گفت: «به مدت دو دهه، Symantec در ارزیابی‌های حفاظتی AV-TEST شرکت کرده است و تعهد مداوم خود را برای محافظت در برابر تهدیدات فعلی نشان می‌دهد. “در بیستمین سالگرد تاسیس موسسه، سیمانتک سزاوار تشکر و قدردانی به خاطر دستاوردهای چشمگیرش است. ما از ارائه دو جایزه خرسندیم: بهترین محافظت و بهترین محافظت پیشرفته برای کاربران شرکتی در ویندوز. کل تیم در AV -TEST به خاطر این شناخت شایسته به تیم سیمانتک تبریک می‌فرستد.

تاکید بر قدرت Symantec Endpoint Security

چشم انداز تهدید به تکامل و تغییر ادامه می دهد. با شرکت در ارزیابی‌ها، مشتریان می‌توانند متوجه شوند که Symantec Endpoint Protection، سال به سال، با این تغییرات همگام بوده است. حفاظت بهینه مستلزم یکپارچگی است، و همانطور که این نتایج آزمایش نشان می دهد، تکامل مداوم سیمانتک در فناوری حفاظت این را فراهم کرده است. یک نوآوری اولیه حرکت سیمانتک به سمت یادگیری ماشینی پیشرفته و تحلیل رفتاری بود که به سیمانتک اجازه داد تهدیدات شناخته شده و ناشناخته را شناسایی کند. سرمایه‌گذاری سیمانتک در دفاع چندلایه با فناوری IPS ما که مانع از ورود بیشتر تهدیدات به محیط شده و بار کاری تحلیلگران امنیتی را کاهش می‌دهد، نتیجه داده است. فناوری حفاظت تطبیقی ​​ سیمانتک درست زمانی که برای جلوگیری از حملات Living-off-the-Land بدون ایجاد وقفه در عملیات عادی کسب و کار حیاتی تر می شود، وجود دارد. نوآوری دائمی ما محافظت مداوم و برتر را در آینده تضمین می کند.

شایان ذکر است که Symantec Endpoint Protection تنها بخشی از قابلیت های پیشرفته Symantec Endpoint است. Symantec Endpoint Security Complete همچنین شامل حفاظت های بهره برداری Active Directory، کنترل برنامه ها، و Endpoint Detection and Response (EDR) است و از تمام نقاط پایانی از جمله ایستگاه های کاری، لپ تاپ ها، تلفن های همراه، تبلت ها و سرورها محافظت می کند. در رویکرد خود، SES Complete حفاظت جامعی را برای محیط های دیجیتال مدرن ارائه می دهد.

 

همانطور که آلما شبکه موفقیت سیمانتک را در جوایز بیستمین سالگرد AV-TEST جشن می گیریم، تعهد خود را به نوآوری و برتری در امنیت سایبری مجدداً تأیید می کنیم. با پیشروی Symantec Endpoint Security، سازمان‌ها می‌توانند با اطمینان خاطر در فضای دیجیتال حرکت کنند و بدانند که سیستم های کامپیوتری، سرورها و شبکه آن‌ها در برابر پیشرفته‌ترین تهدیدها نیز مقاوم است!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =