وبلاگ

نرم افزار Symantec Cloud Protection

 

این مقاله برداشتی آزاد، از وبسایت شرکت سیمانتک می باشد که در جهت کمک به یاران همراهان همیشگی ما و مشتریان عزیز تقدیم می‌گردد.

معرفی ویژگی‌های حفاظت ابری ورژن 14 سیمانتک اندپوینت:

پیاده‌سازی منسجم استراتژی نرم افزار Endpoint بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت یافته است. همیشه به خاطر داشته باشید، نرم افزارهای Endpoint هدف اولیه مهاجمین سایبری می‌باشد. در سال‌های اخیر تهدیدات امنیتی نرم افزاری به شدت، افزایش پیدا کرده است. بد افزارهای موبایل Mobile Malware به شدت افزایش یافته است و گستره وسیعی از حملات را شامل می‌شود. در پاسخ به این تهدیدات، بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها سعی در تقویت سیستم‌های دفاعی با اضافه کردن endpointها چند گانه دارند. متاسفانه این رویکرد، منجر به تضعیف و ضعف امنیتی در ساختارهای سازمان می‌گردد.

انستیتو Ponemon دریک آزمایش به طور متوسط هفت Endpoint مختلف را جهت حمایت و پشتیبانی مدیر IT و محافظت نصب نمود.هر کدام از شرکت‌ها به صورت مجزا و مستقل با توجه با توجه به نیازها، قوانین و سیاست‌هایشان تنظیم، مدیریت و نگهداری شدند. به علاوه اینکه به منظور ایجاد سربار و هزینه چندین محصول به منظور محافظت از شکاف‌های امنیتی و خطاها معرفی گردید که این امر شانس از دست دادن تهدید را افزایش داده است.
تهدیدات سایبری جهانی هر روز ابعاد خشونت بار بیشتری پیدا کرده و بر روی کسب و کارها اثرات فراوانی دارد. شاید جالب باشد، بدانید، در زمانی که این مقاله را می‌خوانید احتمال اینکه شما در معرض خطر و تهدید باشید بسیار زیاد است! طبق گزارشات حاصله، حمله NotePeyta یکی از بزرگترین شرکت‌های حمل و نقل را در کمتر از 7 دقیقه، در کنار هزاران موسسه و شرکت دیگر فلج ساخته است! بله در کمتر از 7 دقیقه…
امروزه جلوگیری از حملات سایبری در کمترین زمان، بسیار حیاتی می‌باشد. تنها راه جهت سخت تر شدن از حملات امنیتی سرمایه‌گذاری در این حوزه توسط سازمان‌ها می باشد.
به وسیله آنتی ویروس سیمانتک شما می‌توانید، از به خطر افتادن‌های متوالی که تشریح گردید، جلوگیری نمایید. سوال اینجاست: چرا مابین بالاترین امنیت ممکن و بیشتری حد سادگی، یکی را انتخاب می‌کنید؟ در حالی که می‌توانید هر دو را انتخاب نمایید: SYMANTEC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 4 =