وبلاگ

پیشگیری از بدافزارها در Endpoint

جلوگیری از بدافزارها Malware Prevention:

ترکیب (بلاک کردن تهدیدهای جدید و در حال تغییر)، (شناسایی پیش از اجرای آن) و (استفاده از روش‌های مبتنی بر امضاء Signature-Based) در این روش بسیار مفید می‌باشد:

* Advanced Machine Learning
* Sandboxing to detect malware

جلوگیری از بهره برداری Exploit Prevention:

این عمل از بهره برداری Zero-day از حافظه جهت کاهش آسیب‌پذیری در نرم‌افزارهای عمومی بهره می‌برد.

محافظت متمرکز

در این نوع از حفاظت امکان چرخش و ریز کردن سطوح محافظت جهت شناسایی و بلاک کردن جداگانه جهت بهینه سازی (محافظت) و کسب دیدگاه پیشرفته‌ای نسبت به فایل‌های مشکوک وجود دارد.

مشخص نمودن امینیت اتصالات در شبکه  Network Connection Security

مشخص نمودن شبکه‌های WiFi خطرناک و استفاده از کانون های مشهور و مشخص در تکنولوژی ها و ارائه VPN های مشخص جهت انطباق و حفاظت از اتصالات از وظایف Endpoint می باشد، که سیمانتک که دقت در انجام آن مشهور است.

پیشگیری از نفوذ Breack Prevention:

روش پیشگیری از نفوذ سیمانتک مستلزم تقابل هر چه سریعتر در endpoint می باشد. قبل از آنکه فرصتی به حمله کننده جهت نفوذ در شبکه ایجاد کند.

جلوگیری از رخنه و دیواره آتش

از نفوذ از طریق شبکه و بروزرسانی جلوگیری می کند. جلوگیری از نفوذ از طریق قوانین و مقررات policies که توسط مدیریت شبکه تدوین شده است به وسیله لیست IPهایی که در لیست سیاه blacklist می باشد. به صورت اتوماتیک می باشد و از هر گونه دستور مخرب در شبکه جلوگیری می کند. لطفا در صورت هر گونه سوال فنی و مالی با شرکت آلما شبکه پرداز تماس حاصل فرمایید.

 

آلما شبکه نماینده سیمانتک Symantec در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − پنج =