دسته‌بندی نشده, وبلاگ

سیمانتک دفاع سایبری یکپارچه

سیمانتک ، راه حل های اساسی امنیتی برای محافظت از شما

امنیت شریان اصلی سازمان شماست . حتی یک کلیک اشتباه میتواند آن را به خطر بیندازد . با استفاده از سرویس پیشرفته و امنیت ایمیل سیمانتک از آن محافظت کنید .
محافظت و قابل مشاهده بودن در همه جا

باید تهدیدات داخلی و خارجی که اطلاعات و زیر ساخت ها را هدف قرار میدهند متوقف کنید . باید محافظت از وب و ایمیل ، در عین حال تعادل میان امنیت ، عملکرد و هزینه ها را در نظر بگیرید . سبد امنیتی سیمانتک شامل راه حل هایی است که برای جلوگیری از تهدیدات به آن نیاز دارید .

دروازه وب امن
محافظت از تهدیدات پیشرفته
مدیریت ترافیک رمز گذاری شده
امنیت پیام رسانی

تقویت امنیت و تبعیت از راه حل امنیتی پیشرفته سیمانتک

راه حل های ( SWG ) Symantec web gateway در سرویس دهنده پراکسی برای نظارت ، کنترل و تامین ترافیک ، برای تجربه ای ایمن و بی خطر طراحی شده است . سیمانتک برای استفاده عمومی یا چند کاربره از یک سیستم امنیتی پیشرفته استفاده میکند . که سیاست های ایمنی اینترنت را برای همه کاربران بدون توجه به مکان یا دستگاه سازگار میکند .
مشتریان سیمانتک از چه مزایایی بهره مند میشوند ؟
امنیت قویتر

سیمانتگ بین کاربران در هر کجا که قرار دارند . دروازه وب ایمن در برابر تهدیدات سایبری ایجاد میکند . و از نشر اطلاعات حساس جلوگیری میکند .
سازگاری بهتر

سیمانتک دسترسی و سیاست های امنیتی استفاده از وب را توسط برنامه ها ، دستگاه ها ، کاربر یا مکان مدیریت میکند .
انعطاف پذیری

سیمانتک با لوازم فیزیکی و مجازی در مراکز داده ، و استقرار در محیط ابری خود به شما کمک می کند . تا ملزومات امنیتی سازمانی مختلف را ، بدون مشکل در اختیار داشته باشید .
عملکرد بهبود یافته

محتوا ، سخت افزار بهینه شده با پلتفرم ابری گوگل از راه های متعددی هستند . که همراه با راه حل های SWG تجربه ای بهتر را به کاربر ارائه میدهند .
راه حل های دروازه امن سیمانتک
محافظت وب

دروازه وب ابری با مدیریت و گزارش دهی متمرکز ، شامل اطلاعات تهدید ، بررسی ssl ، تحلیل محتوا ، سند باکس و …
جداسازی وب

جداسازی شبکه سیمانتک میتواند از برنامه های بدخواهانه و تهدید های فیشینگ جلوگیری کند و امکان دسترسی گسترده به وب ایمن را فراهم سازد .
تحلیل محتوا

سیمانتک با تجزیه و تحلیل نرم افزار های مخرب ( با استفاده از چند افزار و تکنیک مختلف ) شما را در برابر تهدید های پیشرفته محافظت میکند .
دروازه ایمن پیشرفته

سیمانتک با قابلیت بالای ایمنی و ابزار مجازی برای محافظت از سازمان ها در سراسر وب ، رسانه های اجتماعی ، برنامه های کاربردی و شبکه تلفن همراه کنار شماست .
مرکز مدیریت و گزارش

راه حل های متمرکز مدیریتی و گزارش هی برای محصولات امنیتی شبکه سیمانتک ، کاهش خطرات دسترسی ، افزایش دفاع در مقابل تهدیدات و کاهش هزینه ها از دیگر خدمات سیمانتک میباشد .
فایروال وب و پراکسی

فایروال سیمانتک که با استفاده از کنترل ، پاسخگویی و ویژه گی های فوق العاده امنیتی پیشرفته محافظت کامل را به شما ارایه میدهد .
سرویس اطلاعاتی و فیلتر وب

راه حل های مناسب که مدیران فناوری اطلاعات را قادر میسازد ( با دسترسی امنیتی کنترل برنامه های وب و سطوح خطر پذیر ) حفاظت مناسب از وب را تجربه کنند .
محافظت پیشگیرانه ، شناسایی و بررسی

راه حل های محافظت تهدید پیشرفته از طریق بررسی عمیق محتوا و شناسایی نرم افزار های مخرب ناشناخته ، سیمانتک اطلاعاتی را فراهم میکند که به تشخیص حملات هدفمند کمک میکند .
هوش قوی

شبکه اطلاعات سیمانتک وسیع ترین و عمیق ترین اطلاعات امنیتی را در این صنعت ارایه میدهد .
تشخیص بهتر

ردیابی تهدیدات چند لایه ، کمک بیشتری به تشخصی هرچه بهتر داده ها میکند .
پیشگیری پیشرفته

شبکه سیمانتک از شما در برابر ترافیک وب خطرناک محافظت میکند . تهدیداتی را که آسیب پذیری های مرورگر را هدف قرار میدهند از بین میبرد . و تجربه مفید کاربر را تضمین میکند .
امنیت اطلاعات

اطلاعات خود را با استفاده از بهترین سیستم امنیتی موجود ( سیمانتک ) تضمین کنید .
دسترسی ابری ایمن

محافظت از منابع شرکت ها در برابر دسترسی غیر مجاز حملات بر پایه شبکه با استفاده از فن آوری پیرامون شبکه ( SSD )
رمز گذاری

داده های خود را از گم شدن و سرقت با رمز گذاری عالی سیمانتک محافظت کنید .
خرید سیمانتک

جهت خرید محصولات سیمانتک و دریافت مشاوره رایگان میتوانید . از شماره تماس بالای همین صفحه و یا قسمت تماس با ما استفاده کنید . مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز شما خواهند بود .

پیشگیری از نفوذ Breach Prevention

روش پیشگیری از نفوذ سیمانتک مستلزم تقابل هر چه سریعتر در Endpoint ها می باشد، قبل از آنکه هر گونه فرصتی به حمله کننده جهت نفوذ در شبکه ایجاد کند. لازم بذکر است تعداد زیادی تکنولوژی هم راستا و هم محور در آن واحد در آنتی ویروس سیمانتک در حال کار می باشد، که از نفوذ به Endpointها (کاربر نهایی) جلوگیری کند. این تکنولوژی ها به گونه ای تعبیه شده اند، که قبل از اینکه به کاربر نفوذ نمایند و آن را به خطر بیندازد، ، شناسایی و به صورت تمام عیار (full-blown) از حمله جلوگیری می شود.
جلوگیری از رخنه و دیوار آتش Intrusion prevention and firewall

به وسیله این تکنیک، از نفوذ از طریق شبکه و مرورگرها جلوگیری می کند. این روش جلوگیری از نفوذ از طریق قوانین و مقررات (Policies) که توسط مدیریت شبکه تدوین شده است، به وسیله لیست IPهایی که در لیست سیاه (Blacklist) می باشد و به صورت اتوماتیک تولید می شود، از هر گونه دستور مخرب در سیستم کاربر در شبکه، به وسیله این تکنیک آنتی ویرس Symantec جلوگیری کند.
فریب Deception

فایل های فیک و جعلی، گواهینامه ها، اشتراک گذاری در شبکه های محلی، وردودی کش های سیستم ها، درخواست بازدید از وبسایت ها، همه این موارد شما را در معرض حملات مشخص تاکتیک ها به جهت فریب ادمین شبکه می باشد، که سیمانتک با تاخیر در ایجاد حمله، از آسیب رسیدن به سیستم ها و فریب آنتی ویروس جلوگیری به عمل می آورد و عملا بار دیگر Endpoint ها از آسیب جدید مصون می مانند.
فعال سازی امنیت ActiveDirectory:

فعال کردن موارد امنیتی اکتیودایرکتوری باعث جلوگیری از حملات اولیه (Primary attack) می شود. همچنین مانع از تحرکات جانبی و سرقت گواهینامه های دامین ها می شود. این امر با کنترل ادراک و دریافت های حمله کننده میسر می گردد. این تکنولوژی منجر به وجود نیامدن (از بین رفتن) دیتای مخرب و گواهینامه های جعلی می گردد.
مدیریت خودکار سیاست ها خط مشی ها

مدیریت خودکار خط مشی ها و سیاست ها بر اساس AL و ML پیشرفته به صورت منحصربفرد باعث ترکیب شاخص های به خطر افتادن سیستم و تاریخ ناهنجاری ها و خطرات داخل شبکه به صورت مستمر، باعث سازگارشدن آنتی ویروس با سیاست ها به روز ادمین شبکه شود. این عمل می تواند به صورت بروز و هسوسازی با ریسک های سازمان انجام شود.
پسا نفود و اصلاح Post Breach Response and Remediation

شرکت سیمنتک با ترکیب تکنولوژی های EDR (endpoint detection and response) و SOC (Security Operation Center) با یکدیگر به کاربر متخصص این ابزار و امکان را می دهد که لوازم لازم جهت بستن حوادث مخرب احتمالی و به حداقل رساندن اثرات حمله را در اختیار داشته باشد. توانایی جامع EDR در یک ساختار معماری تنها، توانایی پوشش دادن به endpoint های سنتی و مدرن را می دهد. این قابلیت توانایی شناسایی دقیق حملات، آنالیز زمانی واقعی، شکار تهدیدها و پیگیری دقیق قانونی تحقیقات و اصلاح را می دهد.
تجزیه و تحلیل حملات هدفمند Targeted Attack Analytics

تجزیه و تحلیل هدفمند کلیه حملات در تیم تحقیقاتی سیمانتک (آنتی ویروس سیمانتک) که مشتمل بر 300 محقق مستقر می باشد، صورت می پذیرد. بر اساس فعالیت های انجام شده، در سرتاسر جهان، در دفاتر شرکت سیمنتک، در کشورهای مختلف، بلافاصله بعد از دریافت گزارش حملات خرابکارانه، توسط کارشناسان این شرکت، بررسی می گردد و تکنیک هایی جهت برون رفت از واقعه تدوین و در اختیار کاربران گذاشته می شود.
رفتار قانونی Behavior Forensics

این ویژگی باعث می گردد، که امکان ثبت و آنالیز رفتار endpoint های در آنتی ویروس سیمانتک به وسیله تکنیک های حمله پیشرفته (ATT) وجود داشته باشد. این تکنیک می تواند توسط اپلیکیشن ها جهت جلوگیری از حملات مخرب به کار گرفته شود.
شکار تهدیدهای پیشرفته Advanced Threat Hunting

ابزارهای شکار تهدیدات پیشرفته آنتی ویروس سیمنتک که در Symantec EDR فراهم شده است، که در دورنش دارای Playbookهایی می باشد، که می تواند بهترین تمرین جهت محافظت از تهدیدات و شناخت ناهنجاری ها باشد. پاسخ دهندگاه به رویدادها و حملات، می توانند در سرتاسر شرکت در جهان IOC را شناسایی و از Endpointها در این مورد وارسی و بررسی و در نهایت اصالاح نمایند.
پاسخ جامع و یکپارچه Integrated Response

امکان پاسخ جامع و یکپارچه، این امکان را فرا فراهم می سازد، که در سریعترین زمان ممکن در endpoint ها جهت اصلاح و بازیابی فایل ها، حذف فایل ها، ایزوله کردن endpointها و در لیست سیاه بردن فایل ها را فراهم سازد. EDR سیمانتک از ارسال اتوماتیک فایل های مشکوک شناسایی شده به sandboxing جهت تکملیل آنالیز کامل بدافزارهای در معرض گذاشته شده ، استفاده می نماید.
کارشناسان مرکز تحقیق SOL

کارشناسان شرکت سیمانتک در SOC به صورت بیست و چهارساعته در کلیه ایام سال در حال سرویس رسانی و شناسایی تهدیدات و فعالیت های مشکوک می باشند. آنالیزورهای سیمانتک از ترکیب EDR و ماشین های آنالیز خودیادگیرنده و سرویس اطلاعاتی بین المللی شرکت استفاده می نمایند.
کنترل داده های استفاده شده در endpoint ها

Take Control of Data in Use on Endpoints

با ترکیب و ادغام دو نرم افزار Symantec Endpoint DLP و Symantec Endpoint Security به عنوان یک کاربر شما می توانید از آسیب عمدی، نفوذ و دشمنی شخصی که اطلاعات حساس شما را به سرقت برده است و همچنین شخصی که به صورت ناخواسته به اطلاعات شما آسیب رسانده است را، به موقع متوقف نمایید و مانع آسیب دیدن به دیتا در سازمان و شرکت خود شوید. در واقع آنتی ویروس سیمانتک تحت شبکه با ترکیب این دو نرم افزار یک اقدام پیشگیرانه انجام داده است. نکته مهم در این قضیه آن است که جدا از روشن و خاموش بودن دیوایس ها (endpoints) ترکیب این دو نرم افزار پوشش با پهنای باند زیاد جهت جلوگیری از بین رفتن دیتا را در کلیه سیستم ها، اپلیکیشن ها و پلتفورم را فراهم می سازد.
مدیریت داده ها در بستر ابری Cloud به صورت 100 درصد:

بررسی و اصلاح رویدادهای امنیتی از همان کنسول مدیریتی آنتی ویروس سیمانتک و فضای ابری Symantec Endpoint Security بهره می برد. این تکنیک به سسب ساده سازی مدیریت و خط مشی های کنترل دیتا در شبکه می باشد.
حفاظت از داده های در معرض تهدید Threat Aware Data Protection

تقابل با سرقت اطلاعات به وسیله اپلیکیشن های بدنام و مخرب (کم استفاده) به وسیله تکنیک Symantec Endpoint Security App Control انجام می شود و به کاربر آگاهی و اخطار لازم را ارائه می نماید. این ویژگی سبب توقف اپلیکیشن های غیر قابل اعتماد می شود و از دسترسی و نفوذ هکر به جلوگیری به می نماید و مانع از منهدم شدن اطلاعان حساس می شود.
دسته بندی عوامل مشترک و مدیریت دیوایس ها

امن نگه داشتن Endpoint ها در یک بستر یکپارچه بدون قابلیت نفوذ، به وسیله استفاده از ابزار DLP و Endpoint Security میسر می باشد.
امن نگه داشتن محیط Endpoint به کمک پورت داینامیک و پویا

یک ساختار امنیتی واحد می تواند ردپای به جای مانده از ساختار امنیتی Endpointها را کاهش دهد. این امر سبب ارتقاء امنیت در آنتی ویروس سیمانتک، در جلوگیری از دسترسی به داده ها، ردیابی داده ها، پاسخ به درخواست ها را سبب می شود. مدیریت کلیه امور از یک سیستم مدیریت ابری مزایای ذیل را به دنبال دارد:

1- اتلاف کمتر زمان

2- اتلاف کمتر منابع سیستم

3- کاهش پیکره بندی های متعدد سیستم

4- کاهش زمان استقرار و مدیری امنیت

هر آنچه را که شما به عنوان خریدار و کاربر حرفه ای از یک سیستم امنیتی نیاز دارید با یک یا نهایتا دو کلیک دسترسی دارید. این ویژگی سبب بهبود عملکرد مدیریت و سرعت عمل در پاسخ به حملات امنیتی و حل و فصل آن می گردد.
مدیریت هدایت شده امنیت آنتی ویروس:

از محاسن مدیریت هدایت شده امنیت می توان به بروزرسانی دقیقتر خط مشی ها و سیاست ها با پیکربندی اشتباه کمتر جهت دست یافتن به سلامت و امنیت بالاتر اشاره داشت.
ساده سازی روند کار:

ساده سازی در روند بکارگیری نرم افزارها سبب پیوند آن ها با افزایش کارایی، عملکرد و بهروری می گردد.

آکاهی مستمر از راهنمایی ها و راهکارهای شرکت سیمانتک:

آگاهی از دستورالعمل ها سبب عملکرد بهینه و حذف کارهای عادی و اتخاذ تصمیم های بهتر می گردد.
مدیریت امنیت مستقل:

یادگیری دائم از رفتار ادمین شبکه و کاربران جهت ارزیابی، روش پاسخ و قوی ساختن اصلاح مدیریت امنیت از دیگر ویژگی های آنتی ویروس اورجینال سیمانتک می باشد.

کاهش پیچیدگی به وسیله نمونه کارها (پرتفولیو) بزرگ سیمانتک و ادغام با مشخصات ثالث:

نرم افزار Symantec Endpoint Security یک راه حل بنیادین که کارایی های مختلفی را در یکدیگر ادغام نموده است، بنابراین تیم امنیتی IT می تواند تهدیدها را در هر نقطه ای در شبکه شناسایی کند و با مشخص شدن آدرس آن تهدید، پاسخ از پیش تنظیم شده ای به آن دهد. نرم افزار Symantec Endpoint Security می تواند در کنار سایر محصولات سیماتک و سایر نرم افزارهای شرکت ثالث (third-party) سبب قدرت بخشیدن به وضعیت امنیتی شبکه می شود. تامین کننده دیگری وجود ندارد که راه حل های جامع یکپارچه ای (integrated) که بعد از حمله و تهدید شدن از gatewayهای ایمیل و وبسایت ها پاسخ های تنظیم شده و از پیش تعریف شده این به آن بدهد. در ادامه به بعضی از این تکنیک های یکپارچه سازی، اشاره شده است.
سرویس امنیت وبسایت سیمانتک:

تغییر مسیر ترافیک وبسایت از نرم افزار Symantec Endpoint Security به نرم افزار Symantec Web Security Service و Symantec SABS به وسیله قابل PAC امکان پذیر می باشد.

دیوار امنیتی وبسایت سیمانتک Symantec Web Gateway:

قابلیت برنامه ریزی REST API برای امنیت شبکه زیرساخت و یکپارچه سازی فراهم می آورد.

اعتبارسنجی و حفاظت از ID سیمنتک:

سیستم های چند عاملی احراز هویت شامل کارت های هوشمند PIV/CAC به نرم افزارهای داخلی Symantec Endpoint Security و کنسول مدیریت ابری قابل اتصال و مدیریت می باشد.
آنالیز محتوی سیمانتک:

استفاده از تکنیک های پویا ایزوله کردن برنامه و موتورهای اضافی برای آنالیز فایل های مشکوک، از دیگر روش های یکپارچه سازی سیمانتک می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − پانزده =